Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nominacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nominacje. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 1 kwietnia 2014

Wreszcie nominuję do nagrody.....

Dzisiaj zebrałam się w sobie i sporządziłam listę pytań i blogów które nominuje do nagrody Liebster Blog Award. Wiem, ze powinnam nominować blogi o mniejszej oglądalności i czytelności, jednak to nie moja wina, ze zaczęłam tak późno pisać swoje spostrzeżenia.
Zatem...tadam..oto moja lista nominowanych:

 http://koszmara.pl/    zaczynałam czytać inne blogi a ten szczególnie sobie upodobałam

 http://gosioowo.blogspot.com/ - za śledzenie mamy na emigracji i jej małej córki

http://codziennikemigrantki.blogspot.com/   a tu tak ogólnie.... a juz wiem, szukałam informacji nt. świat w Szwecji

 https://polkawszwecji.wordpress.com/    ciekawe opowieści dotyczące Sztokholmu

http://www.polka-blog.ru -  za ciekawe opisy życia sąsiadów zza wschodniej granicy

http://myladylaura.wordpress.com/    za radośnie ofiarowaną flagę Hiszpanii i przepisy słodkości

 http://retrodom.blogspot.com/ tu znowu lubię oglądać ładne wnętrza


I to chyba wszystkie blogi moje ulubione..Znalazłyby się jeszcze inne, ale właścicielki wyraźnie zaznaczyły, że nie chcą nagród.

A teraz pytania:
  1. Dlaczego blog?
  2. Gdy byłam małą dziewczynką
  3. Na bezludną wyspę zabiorę trzy rzeczy...
  4. Muzyka, która jest dla mnie relaksujaca...
  5. Irytuje mnie u innych...
  6. Szukam u innych...
  7. Pora roku, która mnie określa....
  8. Pióro czy długopis?
  9. Miejsce, gdzie odpoczywam...
  10. Czy jestem przesądna?
  11. Mój "grzech" jedzeniowy...