Zatem...tadam..oto moja lista nominowanych:
http://koszmara.pl/ zaczynałam czytać inne blogi a ten szczególnie sobie upodobałam
http://gosioowo.blogspot.com/ - za śledzenie mamy na emigracji i jej małej córki
http://codziennikemigrantki.blogspot.com/ a tu tak ogólnie.... a juz wiem, szukałam informacji nt. świat w Szwecji
https://polkawszwecji.wordpress.com/ ciekawe opowieści dotyczące Sztokholmu
http://www.polka-blog.ru - za ciekawe opisy życia sąsiadów zza wschodniej granicy
http://myladylaura.wordpress.com/ za radośnie ofiarowaną flagę Hiszpanii i przepisy słodkości
http://retrodom.blogspot.com/ tu znowu lubię oglądać ładne wnętrza
I to chyba wszystkie blogi moje ulubione..Znalazłyby się jeszcze inne, ale właścicielki wyraźnie zaznaczyły, że nie chcą nagród.
A teraz pytania:
- Dlaczego blog?
- Gdy byłam małą dziewczynką
- Na bezludną wyspę zabiorę trzy rzeczy...
- Muzyka, która jest dla mnie relaksujaca...
- Irytuje mnie u innych...
- Szukam u innych...
- Pora roku, która mnie określa....
- Pióro czy długopis?
- Miejsce, gdzie odpoczywam...
- Czy jestem przesądna?
- Mój "grzech" jedzeniowy...